טיפולים נוספים

דיקור סיני

דיקור סיני הוא שיטת טיפול סינית המבוססת על המניפולציה של נקודות בגוף באמצעות מחטות דקות.

המניפולציה הזו ממחישה את תהיות האנרגיה של הגוף בצורה של מחזורים דינמיים. הטיפול מבוצע לטיפול בכמה תסמינים ולמניעת מחלות שונות, ומתבצע על ידי הכנסת מחטות לעומק העור.

המחטות נכנסות לנקודות מסוימות בגוף, ומעודדות את המערכת החיסונית להגיב ולהחזיר את הגוף לשגרה. דיקור סיני הוא טיפול יעיל ובריאותי לכאבי גוף, למתחי שרירים ולבעיות אחרות של הגוף.

הומאופתיה

הומאופתיה היא שיטת טיפול רפואית אלטרנטיבית שמבוססת על התנגדות לרפואה המסורתית.

הטיפול משתמש בחומרים טבעיים ומרכיבים מינרליים במטרה לעורר את תגובת הגוף להחלמה.

הומאופתיה מאמינה שאם אדם חולה זה בגלל שינויים בכוחות החיים שלו, ושהטיפול המתאים הוא זה שיחזיר את הכוחות החיוביים אל הגוף שלו.

אף על פי שישנם סטודנטים ובתי חולים המאמינים במעמדה של הומאופתיה, רוב הרופאים והמחקרים המדעיים אינם מכירים בשיטה זו כטיפול רפואי תקף ודיוקן תכונות עליה כטיפול רפואי תוספי למטרות נוספות המשלימות או מרגיעות לאדם במהלך הטיפול המסורתי.

נטורופתיה

נטורופתיה היא סוג של רפואה אלטרנטיבית המתמקדת בתרופות טבעיות ובמנגנוני ריפוי עצמי לקידום בריאות כללית ואיכות חיים.

רופאים נטורופתיים שואפים לטפל באדם כולו, ולא רק בסימפטומים שלו, ומשתמשים במגוון טיפולים, לרבות רפואת צמחים, הומאופתיה, דיקור וייעוץ תזונה, כדי לתמוך בתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

הנטורופתיה מבוססת על העיקרון שלגוף יש יכולת מולדת לרפא את עצמו כאשר ניתנים לו התנאים והתמיכה הנכונים.

הרפואה הנטורופתית צוברת פופולריות ככל שאנשים מחפשים גישות טבעיות והוליסטיות יותר לטיפול רפואי, והיא יכולה להוות השלמה חשובה לטיפולים רפואיים קונבנציונליים. 

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הוא טכניקה תרפוטית המבוצעת על ידי מטפל המיומן בעיסוי, ומיועדת לטיפול במגוון בעיות רפואיות ופיזיותרפיה.

העיסוי משתמש בלחץ, תנועה וטכניקות נגיעה כדי לשחרר לחצים בשרירים, להפחית כאבים ותחושת עייפות ולקדם זרימת דם וחמצן לתאי הגוף. העיסוי יכול לטפל בכאבי גב, צוואר, כתפיים, קרסולים ועוד, ואף לתפקד כטיפול תומך כמו חלק מפיזיותרפיה.

לפי כמה מחקרים, נמצא שעיסוי רפואי יכול להשפיע אפקטיבית על מגוון רחב של בעיות רפואיות ולטפל בעיות פיזיותרפיה ופסיכולוגיות שונות.

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה היא מקצוע המתמקד בטיפול ושיקום פיזי של גוף האדם. הטיפול הפיזיותרפי כולל תרגול תרגילי סיבוב של המפרקים, פעילות נשימה ואימון כוח.

המטרה העיקרית של פיזיותרפיה היא לשפר את תנועת הגוף ולטפל בכאבים ופגיעות פיזיות שונות, וזאת על ידי שימוש בתרגילים פיזיים וטכניקות תרגול ממושכים. עם זאת, פיזיותרפיה יכולה גם לטפל בבעיות מוטוריות ומינון שמירה על טווח התנועה ומניעת תקופות שלא פעילות.

לעיתים קרובות כשפיזיותרפיסט מטפל במטופל הוא יצריך מגוון של טכניקות שונות כדי לטפל בנזקים ולמנוע מטופלים מבעיות פיזיות שמתפתחות.

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא סוג של רפואה אלטרנטיבית הכוללת הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים, הידיים והאוזניים כדי לקדם ריפוי והרפיה בכל הגוף.

התיאוריה מאחורי הרפלקסולוגיה היא שנקודות אלו, המכונות רפלקסים, מתאימות לאיברים ולמערכות שונות בגוף. על ידי הפעלת לחץ על רפלקסים אלו, רפלקסולוגים שואפים לעורר את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף ולהחזיר את האיזון לזרימת האנרגיה של הגוף.

רפלקסולוגיה הוכחה כיעילה בהפחתת מתח, חרדה וכאב, כמו גם שיפור זרימת הדם וקידום רווחה כללית. זוהי צורת טיפול לא פולשנית ועדינה שניתן ליהנות ממנה על ידי אנשים בכל הגילאים.

שיאצו

טיפול שיאצו הוא סוג של טיפול גוף יפני הכולל הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בגוף כדי לקדם ריפוי והרפיה.

משמעות המילה "שיאצו" היא "לחץ אצבע" ביפנית, והמתרגלים משתמשים באצבעותיהם, האגודלים, כפות הידיים והמרפקים כדי להפעיל לחץ על קווי המרידיאנים של הגוף, בדומה לדיקור.

טיפול שיאצו מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית המסורתית ומטרתו לאזן את זרימת האנרגיה של הגוף לקידום רווחה גופנית ורגשית.

טיפול שיאצו הוכח כמסייע במגוון מצבים, כולל מתח, חרדה, נדודי שינה וכאב כרוני. זוהי צורת טיפול עדינה אך יעילה שיכולה להועיל לאנשים בכל הגילאים.

פעילויות נוספות

אנחנו כאן כדי לגדל אנשים טובים ובריאים

תוך מקצוענות, יחס אישי וחם והשקעה חסרת פשרות

מלאו את פרטיכם